Drugi dzień 28. DChM pod znakiem wyśmienitej zabawy [ZDJĘCIA]

Drugi dzień 28. Dni Chorągwi Mazowieckiej ZHP upłynął na zajęciach i grach terenowych. W myśl harcerskiej metody wychowawczej uczestnicy uczyli się poprzez działanie i zabawę. W tym celu organizatorzy postawili przed uczestnikami wydarzenia wiele wyzwań, m.in.: poznanie regionu, jego zabytków, historii i legend. Wyjątkowość tegorocznej edycji podkreślał też fakt, że odbywała się ona w 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej, co było fabułą kilku tras. Nie zabrakło też koncertów harcerskich zespołów „Żywioły ART”, „Z ostatniej chwili” i „HarceSz W.G” oraz tradycyjnego ogniska. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszych nieocenionych chorągwianych fotografów, na których widać, że wszystkim uczestnikom się podobało i dobrze się bawili.

Fot. Dariusz Kalota / Tomasz Kaźmierczak / Maciej Wasilewski / Chorągiew Mazowiecka ZHP

Trasa zuchowa

Trasa harcerska

Trasa starszoharcerska

« 1 z 2 »

Trasa wędrownicza

Koncerty i ognisko

« 1 z 2 »